Be socialinių tinklų

Savaitė be socialinių tinklų. Šviesios galvos idėjos

Supratau, kad pribrendo laikas ženkliai apriboti laiką socialiniuose tinkluose. Instagram ir Facebook programėles išsitryniau prieš šešias dienas. Tos dienos praėjo ramiai ir produktyviai.

Jau po kelių dienų, galva ėmė veikti kitu pajėgumu. Kiekvieną dieną prieš miegą užsirašydavau kilusias mintis. kurias pavadinau šviesios galvos idėjomis:

  • Turiu tik tai kas prieš akis, gyvenu tik savo gyvenimą ir visas laikas priklauso tik man.
  • Keista pajusti nuobodulį, kurį šitiek laiko buvo galima nuvyti vos pasirodžiusį. Dabar po scroll‘inimu nepasislėpsi, reikia kažką veikti.
  • Gera nejausti nuolatinio kirbėjimo tikrinti telefoną, nes tiesiog nėra, ką tikrinti.
  • Buvau sugalvojusi, kad reikėtų sekti daugiau įkvepiančių, įdomių profilių. Dabar žinau, kad ne naujų stebėjimo objektų man reikia, o kaip tik mažiau laiko leisti internete😊
  • Mažesni nuotakų svyravimai, nes nėra nuolatinės skirtingų įvykių ir minčių transliacijos iš kitų žmonių. Gyveni ir jautiesi taip, kaip yra pas tave šiandien.
  • Socialinių tinklų burbulai duoda tam tikrą toną, apie ką reikėtų galvoti/kalbėti/piktintis/juoktis/skųstis šiandien. Išėjus iš burbulo, galva pradeda veikti kitu pajėgumu. Sunku paaiškinti, bet ateina kitokių minčių, prabunda kūrybiškumas.
  • Nuostabus jausmas tiesiog atsigulti į lovą ir miegoti, o ne dar 20 minučių žiūrėti visai nesvarbius dalykus internete.

Žinojau, kad socialiniuose tinkluose trumpam sušmėžuosiu šeštadienį, o tada vėl dingsiu. Kol kas ištrinsiu programėles iki kitos savaitės ir stebėsiu, kas vyksta. Galbūt ateityje, nuspręsiu prisijungti po kartą kasdien, bet šiuo metu geriausias variantas tiesiog laikinai ištrinti programėles. Nemeluosiu, jausmas lyg važiuočiau atostogų.

Tiesa, tinklaraštyje rašysiu, nes dabar kyla labai daug idėjų.

Sėkmės ir iki!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *