Be kategorijos

Karantino išsigelbėjimas – Art of paint by numbers

Niekada nebuvau gabi piešimui. Net ir mokykloje dailės pamokos man sukeldavo streso – „kas bus, jeigu nemokėsiu nupiešti to, kas užduota”? „Duokit man rašyti, dainuoti, deklamuoti – tik ne piešti!”

Painting by numbers – tai piešiniai, kuriuos gali nutapyti pats. Kiekviena spalva turi savo numerį, o piešimo drobė suskirstyta į daug skirtingo dydžio fragmentų, kuriuos reikia nuspalvinti. Piešimo rinkinys susideda iš drobės, teptukų, dažų ir kabliukų piešiniui pasikabinti:)

Spalvos taip smulkiai ir gražiai sudėliotos tarpusavyje, kad remiantis šia logika netgi aš sugebu nutapyti gražius piešinius! Nieko sudėtingo, tereikia laiko ir atidumo. O dažų aromatas ir jausmas, kuomet sodri dažų spalva padengia baltą lapą, bent jau man, yra labai satisfying 🙂

DĖMESIO – yra daug skirtingų puslapių, kuriuose pardavinėja panašius piešinius. Aš savuosius pirkau iš šio puslapio. Piešiniai mane pasiekė per dvi savaites.

Ruošdamasi antrajam karantinui užsisakiau kelis piešinius iš kito puslapio, nes kaina buvo 3 kartus žemesnė. Praėjo daugiau nei mėnesis, o aš vis dar laukiu ir nežinau, kokią katę įsigijau maiše. Tikiuosi, kad viskas bus gerai.:)

P.S. Nėra šis užsiėmimas itin sustainable – rinkiniai gaminami Kinijoje, dažai suskirstyti į mažus plastikinius buteliukus, kai kurių spalvų nemažai lieka net ir baigus tapyti. Visgi, man patinka, kad nėra perteklinių pakuočių, o ir šiaip, galva jau važiuoja nuo sėdėjimo namie. Gelbėjuosi, kaip išmanau!

Kuris piešinys Jums gražiausias? Išduosiu, kad gėles spalvinti buvo nuobodžiausia:)

Kantrybės ir gražių naujųjų metų linkinti Inga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *