Postcrossing

Postcrossing atvirukų must-have (visoms situacijoms!)

💌Užsiimant Postcrossing tikrai nereikia kaskart lakstyti į knygyną ir ieškoti atvirukų. Žemiau dalinuosi trumpu sąrašu, kokios tematikos atvirukų verta turėti visuomet, tam kad nereikėtų sukti galvos, ką čia dabar išsiuntus: ⬇️

1. Reprezentuojantys Lietuvą🇱🇹 arba miestą, kuriame gyveni 🏙️. Gedimino bokštas, populiariausios skulptūros ar kiti miesto simboliai… Dažnas postcrosseris nori gauti tokio tipo atvirukų.

2. Gamta 🌻⛰️. Kai kurie žmonės prašo kažko specifiško (kalnai, jūra…), bet daugeliui patinka atvirukai su gamta apskritai.

3. Gyvūnai 🐕🐈. Tikrai daug žmonių prašo atvirukų su gyvūnais! Sakyčiau, kad šunys, katės, lapės ir vilkai yra populiariausi, tačiau pasitaiko ir specifinių (ežiai, kiaulytės, karvės ir kiti)

4. Paukščiai🦉.Dažnai preferencijose pastebiu išskiriamas pelėdas, nors esu mačiusi ir erelių, grifų, varnų…Tad turėti bent vieną dailų atviruką su paukščiais visada verta:)

5. Cute dalykai, vintage. ☕🧁Niekada neprašausi turėdamas bent kelis dailius atvirukus a la ‘Intagram’. Tai gali būti atvirukas su garuojančia kava, nostalgiška nuotraukų šusnimi, romantiška sapnų gaudykle, ar ramunių puokšte vintažinio dviračio krepšyje…Fantazijai ribų nėra:)

6. Fotografija📸. Dar vienas populiarus pageidavimas yra atvirukai su nuotraukomis. Nuotraukos gali būti tiek juodai baltos, tiek spalvotos. Jos gali būti su žmonėmis, gyvūnais, miesto gyvenimu, liečiančios įvairias aktualijas… Šis atvirlaiškių tipas, beje, yra ir mano mėgstamiausias.

7. Kažkas įdomesnio, crazy, anime stiliaus atvirukai. Yra žmonių, kuriems patinka mistika, fikciniai dalykai. 🧟‍♀️🧛🧚‍♀️ Gana abstraktu, tačiau verta turėti vieną ar du įdomesnius atvirukus – galbūt su vienaragiais, raganomis ar smagiomis iliustracijomis. Taip pat gana populiarus anime trendas (kuris man, beje, gana nepažįstamas).

Tikiuosi, kad mano sudarytas must-have atvirukų sąrašas buvo naudingas. Ačiū už dėmesį ir smagaus Postcrossingo!:)

Inga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *